ALEXANDER DANOV (FÖDD 1941). motiv av kvinnorygg, akvarell på papper, signerad och daterad 1994.
| Closed | 29 Jul 2025 20:39 CEST |
| Objektsnummer | 4392054 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4392054 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.