VITRINSKÅP, engelsk stil, mahognyfaner, dörrpar med bakomliggande hyllplan, 1900-talets andra hälft.
| Closed | 04 Jul 2025 13:09 CEST |
| Objektsnummer | 4385328 |
| Sold for | 1 102 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Märken, repor, bruksslitage
Key/keys included.