SIGFRID BENGTSSON. Olja på pannå, komposition med häst, "Gammal häst" signerad.
| Closed | 18 Jul 2025 19:49 CEST |
| Objektsnummer | 4384750 |
| Sold for | 912 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ram med märken, färgbortfall.
| Objektsnummer | 4384750 |
| Sold for | 912 SEK |
| Ends in | Closed |
Ram med märken, färgbortfall.