ROLAND SVENSSON. Litografi, kustbild, signerad Roland S, samt numrerad 49/50.
| Closed | 18 Jul 2025 18:49 CEST |
| Objektsnummer | 4383686 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Något gulnad, fläckar.
| Objektsnummer | 4383686 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Något gulnad, fläckar.