SKÅL, silver, dekor av rosettprydda girlanger, stämplad CG Hallberg, Stockholm, otydlig årstämpel.
| Closed | 13 Jul 2025 15:39 CEST |
| Objektsnummer | 4380328 |
| Sold for | 6 150 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Repor, bruksslitage.
| Objektsnummer | 4380328 |
| Sold for | 6 150 SEK |
| Ends in | Closed |
Repor, bruksslitage.