304. CARL CEDERHOLM. TILLSKRIVEN. Fåtöljer, 1 par, Firma Stil & Form, Stockholm 1940-50-tal.
| Closed | 20 Oct 2022 |
| Auktionsnummer | 304 |
| Objektsnummer | 2463576 |
| Sold for | 48 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Bruksslitage.