20. JOHAN KROUTHÉN. Kvinnoporträtt, olja på duk, 82 x 68 cm.
| Closed | 20 Oct 2022 |
| Auktionsnummer | 20 |
| Objektsnummer | 2426798 |
| Sold for | 8 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Krackelyrer, repor, fläckar.
| Closed | 20 Oct 2022 |
| Auktionsnummer | 20 |
| Objektsnummer | 2426798 |
| Sold for | 8 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Föremålet har klubbats. | |
Krackelyrer, repor, fläckar.