501. HILMA AF KLINT (1862-1944). Kor i skogsglänta, olja på pannå, 16 x 25 cm.
| Closed | 20 Oct 2022 |
| Auktionsnummer | 501 |
| Objektsnummer | 2416808 |
| Sold for | 44 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Krackelyrer, ytsmuts. För ytterligare information, vänligen kontakta victoria.svederberg@auktionsverket.se.