KARMSTOLAR, ett par, "LC stol", möbelfirma Gösta Westerberg, för barn.
| Closed | 30 Jul 2025 13:04 CEST |
| Objektsnummer | 4379594 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, smärre skador.
| Objektsnummer | 4379594 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, smärre skador.