AXEL OLSON. Färglitografier, 2 st, signerade och numrerade.
| Closed | 01 Sep 2025 20:17 CEST |
| Objektsnummer | 4376524 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4376524 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.