KOPPAR, MINDRE VAS, 7 dlr., porslin, Kina, 18- och 1900-tal, varierande dekor.
| Closed | 28 Jun 2025 20:08 CEST |
| Objektsnummer | 4373055 |
| Sold for | 1 306 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Nagg, sprickor.
| Objektsnummer | 4373055 |
| Sold for | 1 306 SEK |
| Ends in | Closed |
Nagg, sprickor.