SAVONETTE, 14K guld, 1900-talets första del.
| Closed | 23 Jul 2025 15:34 CEST |
| Objektsnummer | 4367984 |
| Sold for | 4 566 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage, boett med bucklor, urtavla med märke. Löst glas och monogramgravyr.