SALVADOR DALÍ. "Love is Like a Gypsy" ur "Carmen", litografi.
| Closed | 29 Jun 2025 16:09 CEST |
| Objektsnummer | 4366763 |
| Sold for | 7 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Ram med slitage
Något gulnad, minimala kryp bakom glas.
| Objektsnummer | 4366763 |
| Sold for | 7 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Ram med slitage