HILDING WERNER. Kustmotiv med segelbåt, signerad, akvarell.
| Closed | 07 Jul 2025 21:35 CEST |
| Objektsnummer | 4365536 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4365536 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.