PER ÖBERG. Soffbord, Firma Svenskt Tenn, svartlackerat järn, formgivningsår 2000.
| Closed | 27 Jul 2025 18:53 CEST |
| Objektsnummer | 4363772 |
| Sold for | 28 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, repor.
| Objektsnummer | 4363772 |
| Sold for | 28 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, märken, repor.