ARMAND MARIE GUÉRIN. Stadsmotiv, olja på pannå, signerad.
| Closed | 24 Jul 2025 18:46 CEST |
| Objektsnummer | 4362604 |
| Sold for | 1 024 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Skador på ramen. Liten skada på pannån.
| Objektsnummer | 4362604 |
| Sold for | 1 024 SEK |
| Ends in | Closed |