ULF HINDERS. Sjömotiv, olja på duk, signerad och daterad 2022.
| Closed | 21 Jun 2025 21:53 CEST |
| Objektsnummer | 4361403 |
| Sold for | 5 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ej examinerad ur ram.
| Objektsnummer | 4361403 |
| Sold for | 5 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Ej examinerad ur ram.