OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, porträtt, 1600/1700-tal, föreställande Jean Calvin (1509-1564).
| Closed | 11 Jul 2025 14:29 CEST |
| Objektsnummer | 4352614 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Retuscher, smärre lagningar, färgbortfall.
| Objektsnummer | 4352614 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |