ARNE NORELL. soffa, "Mexico", läderklädsel, 1900-talets slut, underrede fanerat med teak.
| Closed | 28 Jun 2025 18:46 CEST |
| Objektsnummer | 4350703 |
| Sold for | 4 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage. Fläckar.