SKÄNK, 1900-tal, svartlackerad, beslag i mässing, låda i sarg.
| Closed | 04 Jul 2025 22:42 CEST |
| Objektsnummer | 4345667 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, dörrspeglar med grön papp.
Key/keys included.
| Objektsnummer | 4345667 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Key/keys included.