FLAGGA, för medlem i KSSS, siden, utformningen är en svensk, tretungad örlogsflagga med korsets mitt dekorerad med Oscar IIs monogram krönt med kunglig krona, flaggan fick brukas av KSSS under åren 1906-1908.
| Closed | 25 Oct 2025 18:51 CEST |
| Objektsnummer | 4344771 |
| Sold for | 10 101 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Skörat siden, skador, lagningar samt större reva.