STOLAR. 1-par, senbarock, 1700-tal, rak profilerad ryggbricka, ben med skuren dekor.
| Closed | 04 Sep 2025 18:08 CEST |
| Objektsnummer | 4344449 |
| Sold for | 750 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Renoverade kompletterade i sarg, bruksslitage, benställning med märken, textil med fläckar.