GUSTAV ARNE (SVERIGE, 1925–2011). Stadsvy, olja på duk, signerad, daterad 1960.
| Closed | 16 Jul 2025 14:21 CEST |
| Objektsnummer | 4343147 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bristningar.
| Objektsnummer | 4343147 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Bristningar.