CHOPARD, "Happy Diamond", hänge, 3 rörliga briljanter bakom glas, totalt ca 0,12 ct, KEDJA, 18 k vitguld, ärtlänk, stämplad 18 kt ITALY O.M.S., karbinhake.
| Closed | 09 Jul 2025 18:55 CEST |
| Objektsnummer | 4340002 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.