SERVIS, 79 delar, Royal Copenhagen, porslin med guldkant, 1:a och II:a sortering.
| Closed | 06 Aug 2025 18:01 CEST |
| Objektsnummer | 4339222 |
| Sold for | 1 002 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Slitage, repor
9 mat med nagg
2 djupa med nagg
2 tallrikar med nagg
5 fat med nagg
1 fat med nagg.