OLLE BAERTLING. Komposition, färglitografi, signerad Baertling, 54/300, 1951-68.
| Closed | 26 Jul 2025 18:53 CEST |
| Objektsnummer | 4339044 |
| Sold for | 5 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Gott skick.
| Objektsnummer | 4339044 |
| Sold for | 5 500 SEK |
| Ends in | Closed |
Gott skick.