SALONGSGRUPP, Soffa samt karmstolar, 3 dlr, Louis XV-stil, rosa plyschklädsel, Frankrike, 18001900-tal.
| Closed | 17 Jul 2025 19:10 CEST |
| Objektsnummer | 4335144 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, renoverade, kompletterade, smärre märken.