OMEGA, armbandsur, guld och stål, 1950-tal.
| Closed | 21 Aug 2025 14:44 CEST |
| Objektsnummer | 4333444 |
| Sold for | 3 800 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage. Senare krona.