24. LJUSSTAKAR, ett par, Louis-Philippe, Frankrike 1800-talets andra kvartal, matterad och polerad brännförgyld och mörkpatinerad brons.
| Closed | 06 Dec 2022 |
| Auktionsnummer | 24 |
| Objektsnummer | 2532051 |
| Sold for | 14 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre bruksslitage.