11. SKÅP, Georg I, England 1700-talets första kvartal, Coxed and Wosters art, fanerat med valnöt.
| Closed | 06 Dec 2022 |
| Auktionsnummer | 11 |
| Objektsnummer | 2512725 |
| Sold for | 34 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre skador och lagningar, torrsprickor, senare fötter och yttre nyckelskyltar
Key/keys included.