10. GUERIDONGER, ett par, barock, Sydeuropa 1700-tal, skulpterad dekor, försilvrade.
| Closed | 06 Dec 2022 |
| Auktionsnummer | 10 |
| Objektsnummer | 2507740 |
| Sold for | 100 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Något maskstugna, smärre lagningar.