LONGINES, armbandsur, Conquest, doublé och stål, 1900-tal.
| Closed | 28 Jul 2025 21:05 CEST |
| Objektsnummer | 4319455 |
| Sold for | 1 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Kraftigt bruksslitage.