JOHAN MARTIN BERG. (Verksam, Göteborg 1803-1837). Spegel, empire.
| Closed | 12 Jul 2025 15:07 CEST |
| Objektsnummer | 4318263 |
| Sold for | 3 400 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Dekorbortfall, sprickor, skador, märken, slitage.
| Objektsnummer | 4318263 |
| Sold for | 3 400 SEK |
| Ends in | Closed |