COCKTAILRING, 18K guld, "Hallo Joy", Italien.
| Closed | 12 Jul 2025 17:33 CEST |
| Objektsnummer | 4308789 |
| Sold for | 7 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
1 diamant saknas. Några diamanter sitter snett i fattningen, små 8/8-slipade diamanter senare monterade.
Akvamarin med repor, mikronaggar och slitage på vissa slipkanter.