KARMSTOL, Louis XV-stil, 1800-tal, bonad bok, skuren dekor, stoppad sits och rygg, klädda armlän, pärlspikning.
| Closed | 30 May 2025 22:42 CEST |
| Objektsnummer | 4304529 |
| Sold for | 400 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, renoverad, maskstungen.