CLUBFÅTÖLJ, 1930-tal, läder, djuphäftade klädda knappar.
| Closed | 31 May 2025 12:48 CEST |
| Objektsnummer | 4304478 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Omfattande slitage, hål, revor, märken, bruks- och åldersslitage.
| Objektsnummer | 4304478 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |