RING, 18 k guld, oval fasettslipad blå sten, bekransad av små rosenslipade diamanter, 1800-talets senare del, otydliga svenska stämplar.
| Closed | 22 May 2025 16:43 CEST |
| Objektsnummer | 4294676 |
| Sold for | 2 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Stenar med hack förekommer.