SPEGEL, nyrenässans, 1800-tal, mahognyfanér, facetterat spegelglas.
| Closed | 29 May 2025 15:52 CEST |
| Objektsnummer | 4293340 |
| Sold for | 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, lagningar, avslag, fanérskador, nedtill saknad dekorlist.