136. HANS J WEGNER. Fåtöljer, ett par, "CH-27", Carl Hansen & son, Danmark, 1950-60-tal.
| Closed | 15 Nov 2022 |
| Auktionsnummer | 136 |
| Objektsnummer | 2378607 |
| Sold for | 90 000 SEK |
| Klubbas | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Ett ben med lagad spricka, mindre rottingskador, bruksslitage
För konditionsrapport vänligen kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se.