FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft, gråmålade ben, klädd randigt textil.
| Closed | 04 Jun 2025 11:23 CEST |
| Objektsnummer | 4289874 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, tyg med skador.
| Objektsnummer | 4289874 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Slitage, tyg med skador.