FIGURINER, LOCKURNA och FAT, figuriner- den ena för luktsnus alternativt parfymflakong, porslin, 18-1900-tal.
| Closed | 13 Jun 2025 21:03 CEST |
| Objektsnummer | 4286577 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Nagg, bortfall, slitage.
| Objektsnummer | 4286577 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
Nagg, bortfall, slitage.