SKÅP / HALLMÖBEL, björk, hyllplan på sidorna samt 3 lådor, 1930/40-tal.
| Closed | 19 May 2025 14:50 CEST |
| Objektsnummer | 4285562 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, märken.
| Objektsnummer | 4285562 |
| Sold for | 1 600 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage, märken.