KAFFESERVIS, 3 delar, silver, MH Wilkens & Söhne, Bremen, svenska importstämplar Gösta Nyqvist, Falköping 1921.
| Closed | 07 Jun 2025 20:39 CEST |
| Objektsnummer | 4279574 |
| Sold for | 7 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4279574 |
| Sold for | 7 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksskick.