ANN WÅLSTRÖM. Vas, Kosta Boda 1990-tal.
| Closed | 17 May 2025 18:31 CEST |
| Objektsnummer | 4271399 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4271399 |
| Sold for | 300 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage.