SPEGEL, tvådelat och kvicksilverfolierat spegelglas, troligen Frankrike, förgylld, 1800-talets mitt.
| Closed | 03 Jun 2025 19:53 CEST |
| Objektsnummer | 4268777 |
| Sold for | 1 900 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Skador, senare bakstycke, renoverad, färgsläpp, materialbortfall, maskstungen.