IKON, Kristus, Ryssland, 1800-talet, tempera på träpannå, silverrisa.
| Closed | 14 May 2025 19:36 CEST |
| Objektsnummer | 4268041 |
| Sold for | 400 EUR |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Åldersrelaterat slitage.
| Objektsnummer | 4268041 |
| Sold for | 400 EUR |
| Ends in | Closed |
Åldersrelaterat slitage.