ANDRÉ DAUCHEZ (1870-1948). Saint-Oual (nära Loctudy), etsning, signerad.
| Closed | 10 Jun 2025 20:59 CEST |
| Objektsnummer | 4253562 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Visst åldersslitage, gulnad. Ram saknar glas.
| Objektsnummer | 4253562 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |