OMEGA, armbandsur, Seamaster 600, doublé och stål, 1960-tal.
| Closed | 26 Jul 2025 18:11 CEST |
| Objektsnummer | 4251824 |
| Sold for | 6 183 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade ej vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och rostbildning.