SKÅP, 1900-talets mitt, senare tapetserad med Nordens Flora, bonad björk, intarsiadekor och beslag i metall.
| Closed | 30 Apr 2025 22:27 CEST |
| Objektsnummer | 4243647 |
| Sold for | 5 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, senare tapetserat med "Flora" från C.A.M Lidmans "Nordens Flora"
Key/keys included.