PUNSCHMUGGAR 12 st, bolidensilver, förgyllda invändigt, i etui, CG Hallberg, 1945.
| Closed | 20 May 2025 21:09 CEST |
| Objektsnummer | 4238654 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4238654 |
| Sold for | 3 000 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.